wtorek, 9 Listopad, 2010

Czytnik e-booków

Jest mały, lekki i cienki, a mieści w środku całą bibliotekę. Niejeden miłośnik literatury marzy o tym, żeby mieć zawsze przy sobie ulubione pozycje książkowe oraz coś nowego do poczytania w autobusie lub w poczekalni. Zatem jeśli masz w gronie najbliższych osób mola książkowego, ten prezent z pewnością go uszczęśliwi. Elektroniczne książki można bez problemu kupić w internecie i są one dużo tańsze niż tradycyjne wydania papierowe. Poza tym nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby zakupić wybraną powieść, nawet w dniu jej premiery i zawsze jest pewność, że nie zabraknie egemplarza na półce księgarni.

Oprócz książek można również na czytniku zapisać dowolne czasopisma lub gazety codzienne. Jeśli czytnik wyposażony jest w moduł sieci Wi-Fi można połączyć się z internetem w każdym miejscu, gdzie jest do niego dostęp i pobrać dowolne pismo bezpośrednio do czytnika.

Niektóre czytniki posiadają również dodatkowe funkcje: odtwarzacz plików muzycznych, przeglądarka zdjęć itp. Niestety, nie jest to tanie urządzenie, warto więc porównać ich możliwości, przede wszystkim wielkość wyświetlacza, kontrast oraz długość pracy baterii i wybrać najlepszy model. Czytniki e-booków to z pewnością przyszłość, warto zatem obdarować nim kogoś bliskiego – z pewnością będzie to bardzo miły i przydatny prezent na długie lata.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


2 Odpowiedzi

18 lutego 2011

Cześć!, widzę że dotarłem na bardzo interesujący serwis. Będę twoim stałym czytelnikiem :]


7 marca 2011

Czołem, posiadasz bardzo miły serwis. Treść jest bardzo ciekawa ;)