czwartek, 28 Październik, 2010

Fotoksiążka – niepowtarzalny prezent

Fotoksiążka własnego pomysłu to może trochę bardziej czasochłonny prezent ale na pewno również jedna z najbardziej wyjątkowych i osobistych rzeczy, jakie możemy podarować bliskiej osobie. Fotoksiążkę może zrobić każdy – wystarczy dostęp do internetu, dużo ciekawych zdjęć i oczywiście pomysł. Nie zaszkodzi również trochę fantazji i poczucie estetyki, ponieważ taki album od A do Z musimy zaprojektować sami. Takie elementy jak ułożenie zdjęć, tło na poszczególnych stronach, opisy pod zdjęciami, a nawet okładka książki będzie wykonana według naszego pomysłu. Wiele agencji fotograficznych zajmujących się sprzedażą fotoalbumów udostęnia na swoich stronach internetowych łatwe w obsłudze kreatory fotoksiążek, które przeprowadzą klienta przez cały proces tworzenia własnego projektu. Na koniec należy tylko wybrać jakość papieru i rodzaj okładki oraz rozmiar albumu. Wiele internetowych sklepów fotograficznych pozwala zapłacić za zamówienie przelewem lub kartą kredytową, a gotowy i zapakowany produkt wysyła prosto do domu lub do osoby, którą chcemy obdarować.

Fotoksiążka znakomicie nadaje się jako prezent dla rodziców lub dziadków, kiedy przedstawia całą historię wielopokoleniowej rodziny. Można również stworzyć romantyczny album wakacyjny lub ślubny dla ukochanej osoby, a poszczególne zdjęcia urozmaicić wierszami ulubionego poety.

Popularność i powszechność zdjęć cyfrowych przeglądanych na komputerze sprawia, że wydrukowane na dobrym papierze i pięknie oprawione zdjęcia są dziś czymś wyjątkowym. Specjalnie dla osoby bliskiej zaprojektowana i wykonana fotoksiążka może się okazać wspaniałą pamiątkąna lata.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


Jedna odpowiedź

3 listopada 2010

Uważam, że to doskonały prezent! Uniwersalny, dla osób w każdym wieku, dla kobiety i mężczyzny. Z pewnością każdy się ucieszy, gdy będzie mógł dzięki tej foto-książce przypomniec sobie minione chwile, pośmiać się, powspominać. Zwłaszcza, gdy dostaniemy ten prezent od kogoś bardzo nam bliskiego i w wędrówkę w przeszłość po kolejnych kartach fotoksiążki zabierzemy tę właśnie osobę.