piątek, 22 Październik, 2010

Ekskluzywny weekend w SPA

Jest to propozycja prezentu dla kobiet, które uwielbiają celebrować miłe chwile dbając jednocześnie o wygląd i dobre samopoczucie. Relaks w SPA to wspaniała odskocznia od codziennych obowiązków i problemów. Ofiarowując bliskiej Ci osobie dwa dni luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych, dajesz jej niezapomniane chwile spokoju, odpoczynku i wyciszenia, a ma to zbawienny wpływ nie tylko na psychikę ale również na zdrowie fizyczne. Zabiegi SPA, czyli „zdrowie przez wodę” wmacniają odporność, co jest szczególnie istotne w okresie świątecznym. Z takiego prezentu szczególnie zadowolone będą mamy i teściowe, które zmęczone przedświątecznymi obowiązkami i osłabione zimowym mrozem, chętnie wybiorą się do eleganckiego hotelu lub pensjonatu i poddadzą serii odmłądzających zabiegów i relaksujących masaży.

Większość pakietów weekendowych SPA oferowanych przez hotele i ośrodki odnowy, zawierają również spotkania z lekarzami, stylistami i dietetykami, dzięki temu podczas tego krótkiego pobytu można uzyskać wielu ciekawych porad, jak dbać o zdrowie, zbadać stan skóry i uzyskać wskazówki dotyczące pielęgnacji swojego typu skóry.

Niektóre ośrodki SPA mają w swojej ofersie tzw. pakiety dla dwojga. Obejmują one komplet romantycznych zabiegów i usług dla dwóch osób, takich jak: romantyczna kolacja przy świecach, indywidualnie dobrane zabiegi dla kobiety i mężczyzny, aromatycza kąpiel we dwoje z lampkąwina musującego, śniadanie podane do pokoju, masaż całego ciała czekoladą ciemną albo białą dla dwojga.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


2 Odpowiedzi

25 października 2010

Polecam SPA Millenium z profesjonalną odnową biologiczną z Krosna.


Naprawdę ciekawy post. Jestem mile zaskoczony przydatnością postów na tej stronie. Z pewnością zajrzę jeszczę w przyszłości tutaj.