czwartek, 19 Maj, 2011

Gadżety do iPhonea

Jeśli szukasz prezentu dla prawdziwego miłośnika iPhona to masz problem z głowy. Wybór gadżetów do iPhona jest ogromny, dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Niektóre z nich są praktyczne i bardzo przydatne, inne zabawne i zwariowane, jest również kilka pozycji bez których prawdziwy fan iPhona nie może się obejsć. Zapoznaj się z moimi propozycjami i wybierz to, co najlepiej pasuje dla osoby, którą chcesz obdarować.

Otwieracz do butelek.
Specjalna nakładka na obudowę iPhona wyposażona w otwieracz kapsli. Prosty i estetyczny gadżet, który z pewnością zadowoli każdego amatora zimnego butelkowego piwa w plenerze. Osoba, która nigdy nie rozstaje się ze swoim iPhonem będzie miała otwieracz do butelek zawsze przy sobie: na rybach, na działce, u znajomych na grillu. Większość mężczyzn będzie zachwycona takim prezentem, a koledzy padną z zazdrości.

Pinball.
Stylizowana obudowa na iPhona, która zamieni telefon w kultowy automat do gry, zwany flipperem. Pinball to komputerowa symulacja flippera, która polega na elektronicznym sterowaniu kulką za pośrednictwem wyświetlonych na ekranie „łapek”. Gra cieszy się ogromnym powodzeniem u osób w każdym wieku.

Obudowa wygląda bardzo realistycznie, ma wszystkie potrzebne kontrolery, zawiera również kabel USB do ładowania i synchronizacji.

Nakładki na rękawiczki.
Przydatny gadżet nie tylko dla zmarzluchów. Każdy użytkownik telefonu z ekranem dotykowym dobrze wie, jak trudno jest korzystać z komórki na mrozie, kiedy na rękach mamy rękawiczki. W większości przypadków ekran zupełnie nie reaguje na dotyk materiału, a zdejmowanie rękawiczek za każdym razem, kiedy chcemy zadzwonić jest bardzo uciążliwe. Ktoś jednak wpadł na genialny pomysł i stworzył specjalne silikonowe nakładki na rękawiczki, które umożliwią sterowanie iPhonem. Nakładki przyczepia się w bardzo prosty sposób, można je umieścić w dowolnym miejscu i dokładnie tyle, ile potrzeba.

To bardzo dobry prezent nie tylko dla zmarzluchów.

Gadżety do kupienia na: http://www.thinkgeek.com
Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


Jedna odpowiedź

13 czerwca 2011

Taki flipper to mistrzostwo świata! Gdybym miał IPhone’a to nawet sekundy bym się nie wahał! :> Prezent doskonały dla każdego. Zawsze znajdzie się wolne 5 minut żeby sobie popykać w kuleczki :]