środa, 2 Marzec, 2011

Adopcja zwierzęcia z ZOO

Prezent jest nietypowy i bardzo imponujący, a do tego nie taki drogi, jakby się mogło wydawać. Adopcja dzikich zwierząt to pomoc materialna w utrzymaniu i nakarmieniu wybranego zwierzaka. Przykładowo, adopcja kangura z warszawskiego ZOO kosztuje 100 zł miesięcznie, krokodyla – 150 zł, ale już adopcja goryla to kwota 1000 zł co miesiąc. Oprócz tego, że cel jest szczytny, a satysfakcja z posiadania tak wyjątkowego podopiecznego ogromna, to jeszcze osoba, której „podarujesz” wszelkie przywileje sponsora będzie pod ogromnym wrażeniem. Zwłaszcza, jeśli kocha zwierzęta i interesuje się nimi.

Dane osoby, którą obdarujesz przywilejami, będą zamieszczone na tablicy informacyjnej przy wybiegu zwierzęcia. Dodatkowo otrzyma honorową kartę wstępu do ZOO i wolny wstęp na wszystkie spotkania Klubu Miłośników ZOO.  Informacje o „wolnych” zwierzakach oraz instrukcja, w jaki sposób dokać wszelkich formalności znajdują się na stronach ZOO.

Jest to idealny prezent dla osoby wrażliwej, która potrafi się dzielić z innymi, a materialne prezenty nie są dla niej tak istotne jak pomoc potrzebującym.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


2 Odpowiedzi

4 kwietnia 2011

Kurcze, fajne to! To najlepszy prezent jaki tutaj znalazłem. To tak jakby podarować komuś życie. I to nawet nie mam na myśli osoby obdarowanej, tylko właśnie zwierzę. Oferując materialną pomoc dasz zwierzęciu mozliwość godnego życia. To naprawdę piękny prezent.


21 kwietnia 2011
Wynajem mieszkan Warszawa

nie jestem pewna o co tu chodzi!