środa, 9 Luty, 2011

Gadżety do pizzy

Producenci gadżetów użytkowych prześcigają się w pomysłach, jak urozmaicić nam codzienne życie za pomocą na pozór zwykłych sprzętów kuchennych. Tym razem coś dla miłośników włoskiego przysmaku popularnego na całym świecie – pizzy. Dla jedych jest ona symbolem tradycyjnego włoskiego dania, dla innych rodzajem fast fooda. Jej największą zaletą jest niemal nieograniczona różnorodność, na którą wpływ mają dodatki. Każdy ma swoją ulubioną, a akcesoria związane z przygotowaniem i podaniem tej potrawy z pewnością przydadzą się każdemu miłośnikowi gotowania.

Nożyce do pizzy to bardzo przydatny przyrząd. Dzięki niemu uda się precyzyjnie pokroić pizzę na estetyczne kawałki, a rozpuszczony ser, który ma to do siebie, że lubi się ciągnąć w nieskończoność i spadać z ciasta, będzie teraz równo przycięty. Nożyce wyposażone są w specjalną szpatułkę, która ułatwi przeniesienie gorącego kawałka pizzy na talerz bez rozsypania po drodze wszystkich dodatków. To dwa narzędzia w jedym, który z pewnością przyda się każdemu miłośnikowi włoskiej kuchni.

Do kupienia na ohgizmo.com

Kolejny gadżet to przyrząd dla mężczyzny, który lepiej posługuje się narzędziami budowlanymi niż sprzętem kuchennym. Z tym nożem do pizzy każdy mężczyzna poradzi sobie bez problemu. Nóż zbudowany jest z wymiennego, precyzyjnego ostrza, które wygląda jak obrotowa piła.  Dodatkowo nóż wyposażony jest w ochronną obudowę.

Znaleziony na worldwidefred.com

Kolejny gadżet to urządzenie do pieczenia pizzy. Może nie uda się w nim przyrządzić takiej pizzy, jak tej wypieczonej w ceglanym piecu, ale z pewnością zajmuje mniej miejsca i jest proste w obsłudze. Z tym urządzeniem przygotowanie albo podgrzanie pizzy staje się łatwe i szybkie. Do wyboru są trzy stopnie temperatury, a po wyjęciu jednej części można z niego stworzyć głębokie naczynie do gotowania. Urządzenie można również wykorzystać do przygotowania fajitas, omletów, naleśników czy gofrów.

Domowy piecyk do pizzy kupisz na coolest-gadgest.com

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


Jedna odpowiedź

4 kwietnia 2011
karion

Fajnie jakby ten nóż/pilarka miał jeszcze napęd elektryczny.