piątek, 4 Luty, 2011

Karykatura

Zabawna karykatura to trafiony prezent dla osób z dużym poczuciem humoru i dystansem do własnej osoby. Narysowana przez dobrego i spostrzegawczego artystę Wasza podobizna stanie się ciekawą pamiątką na lata. To dobry pomysł na prezent walentynkowy dla osób, które nie przepadają za tradycyjnymi romantycznymi prezentami, misiami, czekoladkami w kształcie serca czy pluszowymi serduszkami made in China. Może to być również manifest antywalnetynkowy, dla kogoś, kto uważa Walentynki za kiczowate i komercyjne święto. Dla dodania karykaturze pewnej dozy romantyzmu, proponuję wybranemu rysownikowi przekazać Wasze wspólne zdjęcie i podpowiedzieć, żeby wasz portret był wykonany w konwencji walentynkowej lub wręcz przeciwnie – w konwencji prześmiewczej przedstawiającej Wasz indywidualny stosunek do tego święta. Można być pewnym, że zostaniecie narysowani w zabawny sposób podkreślający Wasze najbardziej charakterystyczne cechy.

Karykaturę można oprawić w ładną antyramę i powiesić na ścianie, żeby bawił Was każdego dnia i intrygował Waszych gości.

Prezent w postaci karykatury, oprócz Walentynek, pasuje również na rocznicę ślubu, osiemnastkę, wieczór panieński i kawalerski. Wystarczy tylko posiadać dobre zdjęcie osoby lub pary, którą chcecie obdarować. Dobrego karykaturzystę możecie bez problemu znaleźć w internecie. Po obejrzeniu galerii jego prac sami zdecydujcie, czy ten styl i poczucie humoru trafi do osób obdarowanych. Wielu karykaturzystów reklamujących swoje usługi w sieci chętnie zgadza się na kontakt on-line. Ty wysyłasz do nich zdjęcie (lub kilka zdjęć) i parę słów o tym, jak ma wyglądać efekt końcowy, a skończoną karykaturę otrzymujesz pocztą.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


Jedna odpowiedź

7 lutego 2011

Świetna sprawa! Kiedyś, wiele lat temu, zamówiłem sobie taką karykaturę i mam pamiatkę na resztę życia. Naprawdę polecam. Za kazdym razem jak spojrzę na siebie siedzącego na gałęzi i udającego ptaka to mam ubaw :)