wtorek, 14 Grudzień, 2010

Domowa wata cukrowa

Domowe urządzenie do samodzielnej produkcji waty cukrowej to zabawny i zaskakujący prezent nie tylko dla dzieci. Słodki smak lekkiej i puszystej waty pozwoli wrócić wspomnieniami do beztroskich lat młodości, do zabawy na wesołym miasteczku lub miejskim festynie, kiedy jako dzieci uwielbialiśmy ten klejący się do rąk przysmak. Posiadacz tej maszyny będzie mógł w każdej chwili powrócić do tych wspomnień lub zorganizować słodki powrót do przeszłości dla swoich gości.

Maszyna do waty cukrowej jest mała, lekka i bardzo prosta w użyciu dla każdego. Z powodzeniem można pozwolić małym dzieciom na samodzielną produkcję ulubionej waty, na przykład na urodzinach dziecka czy innej okazji. Dodatkową zaletą jest to, że do wykonania waty cukrowej nie potrzebujemy nic szczególnego, jedynie cukier i patyczek.

Wata cukrowa może przyjmować dowolne kolory i kształty. Urozmaici każde przyjęcie, może również pełnić rolę szybkiego poobiedniego deseru lub słodkiej przekąski dla łasuchów.

Jest to idealny prezent zarówno dla dzieci jak i rodziców oraz wszystkich łakomczuchów lubiących słodycze.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


3 Odpowiedzi

14 grudnia 2010

Bosz! Sam nie wiem, czy skakać ze szczęścia, czy drżeć na samo wyobrażenie. W dzieciństwie uwielbiałem watę cukrową, nie było niczego lepszego! A teraz aż mi gęsia skórka się robi na samą myśl! Bleeeee! Paskudztwo! Jak to gusta mogą się zmnienić… Generlanie jestem na nie, chyba że jako sentymentalny gadżet :) )


17 grudnia 2010
karolina

Fajny gadżet dla dzieci i na imprezy. Albo jeśli ktoś kocha cukier w każdej postaci :)


29 stycznia 2011

Jeżeli szukacie taniej usługi produkcji waty cukrowej to zapraszam na http://www.watazusa.pl