poniedziałek, 13 Grudzień, 2010

Rajdowa jazda samochodem

Kolejny ekstremalny prezent dla miłośników mocnych wrażeń. To wymarzony prezent dla urodzonych kierowców, którzy dosyć mają miejskich korków, skrzyżowań i ograniczeń prędkości. W samochodzie rajdowym będą mieli okazję poczuć na własnej skórze prawdziwą prędkość i związaną z nią adrenalinę. Oprócz jazdy z instruktorem  – zawodowym kierowcą rajdowym, obdarowany będzie mógł sam przycisnąć gaz do dechy. Zawrotna prędkość ryk silnika i uczucie wgniatania w fotel będą niezapomnianym wspomnieniem dla każdego miłośnika rajdów samochodowych.

Dla wielbicieli widowiskowego driftu dostępne są jazdy Drift Taxi specjalnie przystosowanymi samochodami z rajdowymi pasami bezpieczeńswta . Niekończący się poślizg i dym z palonych gum może być dodatkowo uwieczniony na filmie. Kamery zamontowane w samochodzie udokumnetują rzeczywistą prędkość jazdy.

Prezent przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie jedynie w obecności opiekuna i po ich pisemnej zgodzie.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


2 Odpowiedzi

15 grudnia 2010
Prostate Gland Problems

I just added your blog site to my blogroll, I pray you would give some thought to doing the same.


4 kwietnia 2011
dobry katalog

Ciekawe! Będę częściej do Ciebie zaglądała.