Kurs lub szkolenie « Pomysły na prezent

środa, 8 Grudzień, 2010

Kurs lub szkolenie

Ciekawym pomysłem na prezent gwiazdkowy jest kurs lub szkolenie związane z zainteresowaniami osób, które chcemy obdarować. Z prezentu zadowolone będą szczególnie osoby ambitne, lubiące spędzać czas na rozwijaniu swoich pasji i samodzielnie podejmujące działania w kierunku samodoskonalenia. Kursy mogą być bardziej profesjonalne i odbywać się w formie wykładów wzbogaconych o świczenia praktyczne. Może to być także ciekawa forma spędzenia czasu w wesołej atmosferze, wśród ludzi podzielających te same pasje. Odpowiedni rodzaj kursu należy dopasować do konkretnej osoby, a wybór jest naprawdę ogromny.

Dla miłośników jakońskiej kultury idealnym prezentem będą praktyczne warsztaty przygotowania sushi. Uczestnicy kursu uczą się samodzielnie wykonywać i estetycznie podawać tą tradycyjną japońską potrawę, poznają tajniki kuchni japońskiej i odkrywają nowe smaki – to wszystko pod okiem profesjonalnego Sushi Mastera.

Dla początkującego fotografa prawdziwą frajdą będzie uczestnictwo w kursie fotografii. Zawodowi fotograficy podpowiedzą, w jaki sposób wykorzystać posiadany sprzęt fotograficzny, aby uzyskać pożądany efekt na swoich zdjęciach. Na kursie można uzyskać odpowiedzi na wiele pytań na temat fotografii oraz podyskutować o swojej pasji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Do wyboru są również takie kursy jak: doskonalenie jazdysamochodem, kurs wspinaczki i nurkowania, nauka szycia, nauka tańca, kurs DJ’a, nauka gry na dowolnym instrumencie, szkolenia językowe, nauka gry w golfa i wiele innych. Dla każdego można znaleźć coś, co przypadnie mu do gustu.

Na koniec najbardziej oryginalny prezent – kurs latania! Szkolenie prowadzone przez Szkołę Pilotów, podczas którego uczestnik pozna teorię i praktykę pilotowania, a zdobyte umiejętności wykorzysta podczas samodzielnego lotu po wyznaczonej przez siebie trasie. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na zakup takiego prezentu, jego koszt kilkakrotnie przekracza kwotę, jaką statystyczny Polak przeznacza na prezent choinkowy. Warto jednak pomyśleć nad spełnieniem marzenia o lataniu bliskiej Ci osoby…

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


Jedna odpowiedź

zwiedzam go. Oby tak dalej