środa, 24 Listopad, 2010

Niesamowite buty do skakania

Jest to autonomicznie zaprojektowany mechanizm przypinany do nóg. Pozwala on na ekstremalne skoki po twardej powierzchni, np. betonie. Każdy, kto próbował tej szalonej zabawy, jest przekonany, że to jedna z najlepszych aktywnych form spędzania wolnego czasu, a przy okazji poprawa kondycji i wzmocnienie mięśni. Prezent będzie idealną niespodzianką dla osoby aktywnej, ciekawej nowych wyzwań, sprawnych fizycznie i odpornych na upadki. Nauka skakania w tych butach zajmuje najwyżej 10 minut, ale producenci radzą zaopatrzyć się w odpowiednie ochraniacze, szczególnie w pierwszych dniach zabawy. Sprężynowe buty to modny gadżet, który dopiero wchodzi na nasz rynek. Z tego względu każdy posiadacz takiego użądzenia budzi na ulicach ogromne zainteresowanie i zazdrość przechodniów. Nic dziwnego – sprężynowy mechanizm działa jak siedmiomilowe buty, więc można w nim biegać kilka razy szybciej, niż w tradycyjny sposób.

Nie musisz znać rozmiaru buta osoby, dla której planujesz zakupić buty do skakania. Model urządzenia należy dobrać ze względu na wagę osoby, która będzie go używać. Dostępna jest również wersja dla dzieci.

Z pewnością nie jest to prezent dla każdego. Polecamy go osobom z zamiłowaniem do sportów ekstremalnych i wysiłku fizycznego. Dla nich na pewno będzie to miłość „od pierwszego skoczenia” :)

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.