poniedziałek, 15 Listopad, 2010

Ekstremalny skok zakochanych

To oryginalna propozycja dla zdecydowanie odważnych, młodych ludzi, których pasjonują sporty ekstremalne. Tym prezentem zachwyceni będą poszukiwacze mocnych wrażeń. Być może skok na bungee mają już za sobą, ale tym razem będą mieli okazję skoczyć razem z ukochaną osobą. Ogromne emocje i skok adrenaliny zbliżają i cementują związek. Na pewno nigdy nie zapomną wrażeń, jakie towarzyszyły im podczas wjazdu na dźwig przygotowany do skoków, a nastęnie błyskawiczny, swobodny lot w przepaść, przechodzący w lot wahadłowy przypominający bujanie się na gigantycznej huśtawce kilkadziesiąt metrów nad ziemią.

Ekstremalny skok na bungee we dwoje polecamy zwłaszcza młodym, odważnym małżeństwom albo szalonej parze narzeczonych szukających w życiu dobrej zabawy i mocnych wrażeń.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


2 Odpowiedzi

19 listopada 2010
karion

A dodają w zestawie zatyczki do uszu ;) dla bardziej odważnych. Bo po takim „ekstremalnym” doświadczeniu jedna strona może wyjść lekko przygłucha.


23 listopada 2010

Ja tam za dość odważne uznałem założenie czerwonych trampek do ślubnego fraka, ale przy kolejnym ślubie pomyślę o bungee :)