poniedziałek, 15 Listopad, 2010

Profesjonalna sesja fotograficzna

Nie masz pomysłu na prezent dla siostry lub przyjaciółki? Ten oryginalny pomysł na pewno ją zachwyci. Zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową zawiera usługi fryzjerskie i pełny makijaż wykonany przez stylistkę specjalizującą się w makijażu fotograficznym. Profesjonalny fotograf wydobędzie to, co najpiękniejsze w danej osobie. W zależności od charakteru sesji, zdjęcia mogą być stylizowane na ulubioną epokę, może to być również zabawa, w której modelka odgrywać będzie rolę ulubionej postaci. Komplet najbardziej udanych zdjęć będzie cenną pamiątką na długie lata.

Bardzo popularna ostatnimi czasy stała się fotografia rodzinna. Rodzinna sesja zdjęciowa może być bardzo ciekawą propozycją dla zaprzyjaźnionej rodziny, której nie znamy na tyle, by odgadnąć oczekiwania i pasje poszczególnych osób. W takiej sytuacji jeden prezent rodzinny jest jak najbardziej na miejscu.

Sesje fotograficzne w ciąży to odważne ale coraz bardziej doceniane przedsięwzięcie. Najczęściej polega ono na fotograficznej dokumentacji całego dziewięciomiesięcznego okresu ciążowego miesiąc po miesiącu – ostatnim zdjęciem jest fotografia mamy z dzieckiem.  Zdjęcia mogą odbywać się w plenerze lub w domu. Zdjęcia z tej sesji będą wspaniałą pamiątką dla całej rodziny.

Śledź komentarze poprzez kanał RSS 2.0. Odpowiedz lub odwołaj się do artykułu na swojej stronie.


5 Odpowiedzi

13 stycznia 2011

które zachwycą Cię swoją urodą.


4 kwietnia 2011
dobry katalog

Ciekawe! Będę częściej do Ciebie zaglądała.


5 kwietnia 2011
Fortschritt

Zaintaresowałeś mnie tym artykułem..


24 października 2011
Lala

Ile ok taka sesja profesjonalna kosztuje razem z stylistką od makijażu i fryzjerką ??


26 października 2011

Taka sesja kosztuje od około 500zł w górę. Czasem można trafić tańszą ofertę na portalach oferujących zakupy grupowe (np. Groupon, Okazik itp.). Myślę, że mimo wysokiej ceny warto chociaż raz w życiu sprawić sobie taką przyjemność, a pamiątka z tego dnia zostanie na całe życie :)